دانلود تحقیق تاملی بر جرم زنای به عنف در حقوق انگلستان

خلاصهای از مؤلفین و مترجم: كاترین الیوت وكیل و استاد دانشگاه كینگلستون (Kingston) میباشد. او دارای تجارب زیادی در تدریس حقوق در سطح الف و مقطع كارشناسی است. فرانسیس كوئین روزنامهنگار با تخصص ویژه در زمینه مسائل حقوقی میباشد. زنای به عنف زنای به عنف شدانلود تحقیق تاملی بر جرم زنای به عنف در حقوق انگلستان|40273088|xsj|جرم زنای به عنف حقوق انگلستان
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با دانلود تحقیق تاملی بر جرم زنای به عنف در حقوق انگلستان

خلاصه‌ای از مؤلفین و مترجم:

كاترین الیوت وكیل و استاد دانشگاه كینگلستون (Kingston) می‌باشد. او دارای تجارب زیادی در تدریس حقوق در سطح الف و مقطع كارشناسی است. فرانسیس كوئین روزنامه‌نگار با تخصص ویژه در زمینه مسائل حقوقی می‌باشد.


زنای به عنف

زنای به عنف شدیدترین مصداق جرایم جنسی غیركشنده است كه علیه شخص ارتكاب می‌یابد. حداكثر مجازات این جرم، حبس ابد است. این بخش از قانون توسط قانون عدالت كیفری و نظم عمومی مصوب سال 1994 اصلاح شده است.

عنصر مادی

عنصر مادی زنای به عنف هنگامی تحقق می‌یابد كه مردی با مردی [دیگر] یا زنی بدون رضایت وی، مقاربت جنسی داشته باشد. قانون جرایم جنسی مصوب سال 1956 تبصره 1 از ماده 1 آنگونه كه توسط قانون عدالت كیفری و نظم عمومی مصوب سال 1994 اصلاح شده است، بیان می‌دارد: «[زنای به عنف] جرم مردی است كه به زن یا مرد دیگری زنای به عنف می‌كند.»

متهم

دقت كنید كه صرفاً یك مرد می‌تواند به جرم زنای به عنف متهم شود، در قانون، زن نمی‌تواند مرتكب جرم زنای به عنف شود. با وجود این، یك زن ممكن است به معاونت در زنای به عنف متهم شود. مثلاً روزمری وست (Rosemary west) زن فردریك وست (Frederick west)، كه ادعا می‌شد قاتل قتل‌های زنجیره‌ای است، در ابتدا دو اتهام مبنی بر مساعدت و تحریك به زنای به عنف نسبت به دختری بر او وارد بود. در پرونده دی. پی.پی. علیه‌كی.وسی. (DDP V. K. and C) (1997) دو دختر نوجوان (19-13 ساله) به معاونت در جرم زنای به عنف محكوم شدند.

در گذشته اَماره انكارناپذیری وجود داشت مبنی بر اینكه پسران زیر 14 سال نمی‌توانستند مقاربت جنسی داشته باشند و بنابراین نمی‌توانستند در مقابل جرم زنای به عنف مسئول باشند. این قاعده، كاملاً نامعقول به نظر می‌رسید، زیرا واضح بود كه در واقع، چنین پسرانی قادر به مقاربت جنسی هستند. بنابراین، این قاعده توسط ماده 1 قانون جرایم جنسی مصوب سال 1993 نَسخ شد. پسران نوجوان هنوز می‌توانند از حمایت دفاع عمومی طفولیت كه برای كلیه جرایم موجود است، برخوردار شوند.

بزه‌دیده

تا سال 1994، جرم زنای به عنف صرفاً می‌توانست علیه زنان ارتكاب یابد. اوضاع و احوالی كه یك مرد در آن به زور، مجبور به پذیرش لواط می‌شد، بعضی اوقات در رسانه‌ها از آن به زنای به عنف به جنس مذكر (مرد) یاد می‌شد اما در اصطلاح حقوقی آنان صرفاً می‌توانستند به ایراد ضرب و جرح وقیحانه یا لواط متهم شوند. قانون عدالت كیفری و نظم عمومی مصوب سال 1994 این جرم را تغییر داد، بطوری كه اكنون هم زنان و هم مردان می‌توانند بزه‌دیده زنای به عنف واقع شوند.


مطالب دیگر:
📝مبانی برق📝مباني تحقيق در عمليات📝مباني نظام سياسي اسلام📝مباهله📝مبحث معرفی درس و مفاهیم اولیه📝مبدل فرکانس ثابت📝متابولیسم چربیها📝متابولیسم کربوهیدرات📝مثالهایی از اقدامات اصلاحی با توجه به نتایج ارزیابی های آرگونومی📝مجموعه آموزشی رابطین بهداشت ویژه مربیان📝مجموعه سازي📝محدودیت های واکسن و واکسیناسیون📝محصول سالم نهایی سمینار ایمنی غذا📝مخابرات دیجیتال جلسه 1📝مخاطرات ناشی از كار با پسماندها📝مدار منطقی📝مدارهای ترکیبی📝مدرسه ایولین گریس📝مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک📝مدل سازی انقباض بطنی با تغییرات ضربان قلب📝مدل سازي بافت نرم جهت بررسي چگونگي ايجاد زخم بستر با استفاده از روش المان محدود📝Iدرس نقشه کشي صنعتي📝آشنایی با اسراییل📝طاعون گاوی📝”برنامه ریزی فرهنگی در حوزه عفاف و حجاب آسیب ها و راهکارها